PENZIÓN MARA & MARAVAR

KONTAKT

Rodzinny Penzión Mara *** zaprasza Was do spędzenia tegorocznego urlopu w Liptovském Trnovcu, skąd macie blisko do najbardziej atrakcyjnych miejsc regionu Liptov.

Bezpośrednio z pensjonatu na pieszo dojdziesz do zbiornika wodnego Liptovská Mara i na przygotowaną plażę. Możesz tu spróbować różnych ekstremalnych sportów wodnych, wypożyczyć rower wodny, popłynąć na wycieczkę łódką wycieczkową, łowić ryby i pływać. Niedaleko znajduje się Aquapark Tatralandia z szeroką ofertą usług wellness, różnorodnych basenów i zjeżdżalni. Możesz również odwiedzić zwierzęta w Kontaktnej Zoo, Dom do góry nogami albo polatać w tunelu aerodynamicznym Hurricane Factory. Dużo atrakcji znajdą również turyści, którym polecamy wycieczki do Doliny Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej jak również Demänovskej. Interesująca jest również wycieczka do Jaskiń Demianowskich, spacer przez Vrbicke pleso i wjazd kolejką na Chopok. Jazdy na nartwach i na snowboardzie możecie posmakować na trasach ośrodka narciarskiego Jasná – Nízke Tatry, Ski Centra Opalisko w Závažnej Porube oraz w wielu innych miejscach w okolicy.

Všetky práva vyhradené | 2022 | PROAD PLUS s.r.o. | Podporu poskytuje Eggresh s.r.o.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram