PENZION MARA & MARAVAR

O NÁS

2006

PIZZÉRIA NAY

W 2006 r. Rodzeństwo Ingrid Adamčiaková i Miroslav Proč zdecydowało się wejść do wód gastrogomicznych. Cała historia rozpoczęła się wraz z otwarciem Pizza Nay w Liptowskim Trnovcu. Trzynaście lat później, w ugruntowanej konfiguracji, mogą cieszyć się wspaniałym wysiłkiem odnowy biologicznej.
2018

PENSJONAT MARA

Wszystko ma jednak swoją sekwencję i wymaga wielkiej cierpliwości lub ciężkiej pracy. Jednak w okolicach Liptowskiego Trnovca są już ludźmi, którzy osiągnęli więcej niż wystarczająco, nie tracąc rodzinnej przyjemności. Oprócz pizzerii mają w ręku Łowisko na haku - bastion rybacki ze słomianym dachem na obrzeżach Liptowskiej Sielnicy lub pensjonatu Mara, który działa od kwietnia 2018 r.
2020

MARAVAR

I tylko na terenie wszystko to w jednym miejscu. Ponieważ jest to pensjonat, istnieje również możliwość pozostania i oczywiście cieszenia się głodnym brzuchem domowej roboty wysokiej jakości jedzeniem. Głównym cukierkiem jest samo spa, w którym można się zrelaksować i zrobić coś pozytywnego dla ciała i duszy. Na Słowacji nie jest łatwo robić interesy, gromadzenie niezbędnych inwestycji jest niemal nadludzką wydajnością. Jednak nawet ta historia pokaże Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli największym sukcesem i satysfakcją na przestrzeni lat jest uczynienie szczęśliwego i uśmiechniętego klienta.

Všetky práva vyhradené | 2022 | PROAD PLUS s.r.o. | Podporu poskytuje Eggresh s.r.o.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram